![Η ΠΑΠΟΥΤΣΑΝΗΣ Υποστηρικτής στο «Κέντρο Ημερήσιας Υποδοχής Αστέγων» στην Χαλκίδα. Η ΠΑΠΟΥΤΣΑΝΗΣ Υποστηρικτής στο «Κέντρο Ημερήσιας Υποδοχής Αστέγων» στην Χαλκίδα.](http://www.papoutsanis.gr/uploads/images/130806/papoutsanis-supports-the-homeless-shelter-in-halkida-dnenlarge.jpg?lm=68ff7e972d4207bc3f81c984c33b1bec)
Η ΠΑΠΟΥΤΣΑΝΗΣ Υποστηρικτής στο «Κέντρο Ημερήσιας Υποδοχής Αστέγων» στην Χαλκίδα.
Η ΠΑΠΟΥΤΣΑΝΗΣ στηρίζει το Εργατικό κέντρο Ευβοίας, σε συνεργασία με τον Δήμο Χαλκιδέων και την συγχρηματοδότηση από το Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο, για την δημιουργία του «Κέντρου Ημερήσιας Υποδοχής Αστέγων» στην Χαλκίδα.
Η ΠΑΠΟΥΤΣΑΝΗΣ θα καλύπτει τις καθημερινές ανάγκες των συνανθρώπων μας, που απευθύνονται στο Κέντρο Ημερήσιας Υποδοχής Αστέγων της Χαλκίδα, με προϊόντα προσωπικής υγιεινής για όλο το 2014.
Η ΠΑΠΟΥΤΣΑΝΗΣ θα καλύπτει τις καθημερινές ανάγκες των συνανθρώπων μας, που απευθύνονται στο Κέντρο Ημερήσιας Υποδοχής Αστέγων της Χαλκίδα, με προϊόντα προσωπικής υγιεινής για όλο το 2014.