![Ήρθε το ΝΕΟ Natura Advanced Protect και είναι εντυπωσιακά αντιβακτηριδιακό! Ήρθε το ΝΕΟ Natura Advanced Protect και είναι εντυπωσιακά αντιβακτηριδιακό!](http://www.papoutsanis.gr/uploads/images/132707/irthe-to-neo-natura-advanced-protect-kai-einai-entyposiaka-antivaktiridiako-dnenlarge.jpg?lm=765e523fb6ace32a05f671bcb3174abe)
Ήρθε το ΝΕΟ Natura Advanced Protect και είναι εντυπωσιακά αντιβακτηριδιακό!
Η Papoutsanis παρουσιάζει το καινοτόμο Αντιβακτηριδιακό Κρεμοσάπουνο Natura Advanced Protect, το νέο μέλος της επιτυχημένης σειράς Natura.
Το Natura Advanced Protect είναι ο πιο αποτελεσματικός σύμμαχος για την υγιεινή καθαριότητα των χεριών σας, καθώς με την πρωτοποριακή σύνθεση PRO CLEAN+ εξουδετερώνει το 99,9% των βακτηρίων, σε μόλις 60 δευτερόλεπτα, προσφέροντάς σας εγγυημένη προστασία κάθε μέρα. Διατίθεται σε δύο μοναδικές επιλογές αρωμάτων, Extra Fresh (με μέντα & περγαμόντο) και Active Clean (με ευκάλυπτο & βιολέτα) και αφήνει στα χέρια αίσθηση φρεσκάδας & καθαριότητας. Είναι δερματολογικά ελεγμένο και περιέχει φυσικά πρεβιοτικά που ενισχύουν την χλωρίδα της επιδερμίδας.
Το λανσάρισμα του Natura Advanced Protect υποστηρίζεται από ολοκληρωμένη 360° επικοινωνία, στην οποία εντάσσεται δυνατή τηλεοπτική επικοινωνία, έντονη digital υποστήριξη σε Youtube & Social Media και μια ευρύτατη σειρά ενεργειών προβολής και προωθητικών δράσεων σε σημεία πώλησης.